reklama

Letovisko Playa de Santiago a jeho pláž

Playa de Santiago je dalším z oblíbených turistických letovisek na Gomeře. Nachází se na slunném jihu ostrova nedaleko letiště.

Playa de Santiago je dalším z oblíbených turistických letovisek na Gomeře.. Nachází se na slunném jihu ostrova nedaleko letiště.
Pláž Playa de Santiago ve stejnojmenném letovisku na Gomeře.
Pláž Playa de Santiago ve stejnojmenném letovisku na Gomeře.

Playa de Santiago má úžasnou lokaci, kterou ocení hlavně ti, kdo milují sluníčko, opalování/lenošení na pláži a koupání v oceánu. Navíc to odsud není daleko ke skutečných pokladům Gomery - poznávání přírodních krás a to hlavně NP Parque National de Garajonay, nacházejícím se v samém středu ostrova.

Ubytování

Pláže

  • Stejnojmenná pláž v letovisku Playa de Santiago je kamenitá, takže žádný jemný písek tu nečekejte.

 

Promenáda v Playa de Santiago
Promenáda v Playa de Santiago
Zdejší kamínková pláž Playa de Santiago.
Zdejší kamínková pláž Playa de Santiago.
Playa de Santiago kdysi bývalo málou rybářskou vesničkou. Dnes je to oblíbené turistické letovisko, ale nebojte se! Není tu hlava na hlavě. Vlastně jako na všech menších kanárských ostrovech, jsou zdejší letoviska mnohem menší než ta, která znáte např. z Gran Canarie či Fuerteventury. I turistů je tu mnohem méně, takže pokud si vyberete pro svou dovolenou Kanárské ostrovy a chcete si užít spíše klidnější dovolenou spojenou s poznáváním opravdu krásných přírodních scenérií, potom je ostrov Gomera tou pravou volbou.
Nezapomeňte se podívat na další turistické letovisko na Gomeře zde https://countrypic.com/cs/article/3312-turisticke-letovisko-valle-gran-rey.html

Publikováno: 9. 1. 2019, Autor: Redakce CP